Domů > Ceník
Stroboskopy pro nastavení motorů a točivých strojů

Ceník

digitální stroboskop MP1_DIGI (firmware 1.2)

+ indukční toroidní snímač pro benzínové motory

3231 Kč

analogový (ledkový) stroboskop s otáčkoměrem MP1

+ indukční toroidní snímač pro benzínové motory

1548 Kč
naftová sonda SP1 pro dieslové motory 672 Kč
indukční toroidní snímač pro benzínové motory 120 Kč
snímací indukční kleště pro benzínové motory 420 Kč
náhradní xenonová výbojka IFK120 * 100 Kč

 

rozšíření MP1_DIGI pro motory s dvojitou jiskrou (firmware 1.3)

190 Kč
upgrade starého stroboskopu MP1 na digitální verzi MP1-DIGI 1803 Kč

digitální měřič předstihu DMP1 (firmware 1.2)

pro externí stroboskopy

2100 Kč


* Výbojka obsahuje zatavené ocelové kontakty, které nejdou přímo letovat. Na přání provádíme úpravu převinutím měděným drátkem a ošetření kapalinou na niklované povrchy + pocínování.


Objednávky zboží prosíme mailem případně telefonicky a uveďte fakturační údaje a telefonický kontakt. Zboží zasíláme na dobírku, případně dle idividuální domluvy.


Nejsme plátci DPH


Digitální stroboskop MP1 DIGI

Nová verze firmwaru 1.2 obsahuje úpravu, kdy pro nastavený nulový předstih stroboskop bliká okamžitě po příchodu pulsu. V ostatních případech pak bliká na základě vypočteného zpoždění z rychlosti otáček a nastaveného úhlu předstihu. Tato úprava má vliv při měření strojů s nestabilními otáčkami, pro které blikání na vypočtený předstih, který se nastavuje vždy o otáčku dopředu, nemuselo být stabilní.

 

Firmware 1.3 umožňuje při úpravě měřit i motory s dvěmi jiskrami během pracovního cyklu. Takto je možné měřit dvou i čtyřtaktní motory. Stroboskop musí být rozšířen o přepínání režimu motoru a signalizaci.

 

předstih

Máme pro Vás možnost, jak při nakupování ušetřit několik tisíc ročně při nákupu potravin, oblečení, energií, pohonných hmot a jiného zboží. Navštivte naše stránky http://www.mylyconet.com/radimkabatek . Členství v největším nákupním společenství je bezplatné a můžete jej také zdarma doporučit i svým známým a obchodníci Vám poděkují za přivedené klienty malou částí z jejich tržby.

 

Navíc díky každému nákupu pomáháte také nadacím Child and family foundation, podporující vzdělávání a rodinu, a Greenfinity foundation, podporující životní prostředí.

 - - - By CrazyStat - - -